Doprava a platby

 

 

 

Náš obchod nabízí následující typy doprav a plateb:

 

Platby:

  • Hotově  -  zdarma
  • Platba předem na účet  -  zdarma
  • Dobírka GLS  - 100,- Kč
  • Dobírka TOPTRANS - 100,- Kč

Dopravy:

  • Osobní odběr Praha 15 -  Bolevecká 93  -  zdarma po telefonické dohodě.
  • Dodávková služba GLS   - 159,-Kč
  • Dodávková služba GLS  - Kuchyňský sloup do 2m + poličky 200 Kč
  • Toptrans  dlouhometrážní profily nad 2 m do 100 Km  250 Kč
  • Toptrans  dlouhometrážní profily nad 2 m nad 100 Km  280 Kč
  • Toptrans  dlouhometrážní profily nad 2 m nad 200 Km  300 Kč

Podle zákona o evidenci

tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u
správce daně nejpozději do 5 dnů.

Výroba vestavěných skříní, kuchyňských linek, prodej kuchyňských dvířek - Praha Výkup nábytku a starožitností po celé ČR.

Vestavěné skříně Praha

Obchodní podmínky

Firma Meublex si vyhrazuje změnu ceny o které bude zákazník informován.


K objednání zákazník vybere zboží, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešle. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Objednávka dále slouží k rezervaci zboží.
Ceny zboží si může zákazník ověřit u jednotlivých položek zboží.Před odesláním objednávky bude vypočtena celková cena za zboží včetně souvisejících poplatků, a zákazník bude vyzván k jejich odsouhlasení.

Zrušení objednávky
Zákazník i dodavatel mohou bez udání důvodu zrušit objednávku zákazníka až do potvrzení objednávky dodavatelem. Pokud zruší objednávku dodavatel, zpravidla uvede důvod, proč není možné objednávku potvrdit.
Zrušení objednávky po okamžiku uzavření kupní smlouvy je možné jen po předchozí dohodě dodavatele a zákazníka, a za podmínek, které si vzájemně sjednají.

2. Zaslání zboží

U zboží, které má být zákazníkovi zasláno poštou nebo zásilkovou službou, se k vlastnímu uzavření kupní smlouvy vyžaduje závazné potvrzení objednávky dodavatelem.
Závazným potvrzením objednávky je automaticky generované elektronické potvrzení o přijetí objednávky do systému dodavatele. Okamžikem odeslání tohoto potvrzení je uzavřena kupní smlouva.

Dodací lhůta
Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době poštou nebo jiným přepravcem, obvykle 3 až 10 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky.Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce.

Způsob dopravy
Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území celé České republiky. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy.GLS nebo Toptrans.Cena 159 až 500 kč dle váhy a velikosti balíku.Profily délky nad 90 cm rozváži Toptrans,poštovní pak činí 300kč s dph.
 

Neprovzané zboži

Pokud si zákazník nepřevezme objednané zboží, ocitá se v prodlení věřitele a podle paragrafu 522 občanského zákoníku je povinen uhradit náklady a škody (poštovné a balné, i když bylo zdarma!), které internetovému obchodu vznikly. Takto vzniklé náklady je možné vymáhat soudní cestou.

Reklamační řád :

Vážení zákazníci,

v případě reklamací postupujte prosím následovně:

V případě špatného objednání sortimentu, můžete zboží kdykoliv vrátit na naší centrální provozovnu Praha . Dopravu vám můžeme zajistit, ale pouze

na vaše náklady.

 

Při převzetí zásilky si ve vlastním zájmu ihned zboží zkontrolujte. V případě zjištění poškození přepravního obalu a v případě křehkého zboží zkontrolujte také obsah zásilky. Zjistíte-li jakékoliv poškození, nepotvrzujte převzetí bez uvedení výhrady a vypište s dopravcem reklamační protokol.

 

K reklamaci uvádějte tyto potřebné údaje:  název sortimentu, reklamovaný počet, důvod reklamace a požadavek

na způsob nápravy (výměna, dobropis).

 

Reklamaci nahlaste nejpozději do tří pracovních dnů od převzetí sortimentu. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Reklamaci můžete nahlásit

Zakoupené zboží může být vráceno pouze zapodmínek, že bylo nepoužité,nenařezané,nepoškozené, včetně příslušenství, voriginálním obalu avhodné pro další prodej. Možnost vrácení zboží, které nemá vady, se vztahuje pouze na skladový sortiment.

 

Při vrácení zboží do 3 pracovních dnůod zakoupení nejsoukupujícímu účtoványžádné poplatky. Od 4 do 14 kalendářních dnů od zakoupení je účtován manipulační poplatek ve výši 10 % zceny vraceného zboží

 

na uvedená telefonní čísla: tel.:725057933 nebo na email nabytekzakazky@seznam.cz


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

ano
ne